کابینت آشپزخانه مشکی

کابینت مشکی

هومتاز ادمین هومتاز

طراحی و ساخت کابینت مشکی آشپزخانه ام دی اف

رنگ مشکی برای دکوراسیون آشپزخانه یک انتخاب جسورانه است که از سال ۲۰۱۸ تا به امروز بسیار طرفدار پیدا کرده است. مهم ترین مولفه چنین اشپرخانه ای داشتن کابینت مشکی است. کابینت مشکی ام دی اف یک انتخاب ایده ال برای شما است که میتوانید برای خانه خود با هر سبکی که هست استفاده کنید. از رنگ سیاه کابینت ها نترسید چرا که احساس بسیار مطبوعی دارد و میتوانید با سایر رنگ ها و متریال های چوبی نیز ان را هماهنگ کنید تا ظاهری شیک و جذاب داشته باشد.

کابینت سفید مشکی

ام دی اف به راحتی در هر شکل و طرحی اجرا می شود. برای داشتن فضایی جذاب تر از نور کمک بگیرید و در دل سیاهی کابینت ها بدرخشید تا ظاهری خارق العاده به آشپزخانه خود هدیه دهید. در آشپزخانه مدرن استفاده از رنگ مشکی و ترکیب ان با رنگ های متضاد و یا مکمل یک طراحی بی نظیر است که میتوانید به کمک هومتاز به آن دست یابید.

کابینت مشکی جدید

ساخت کابینت آشپزخانه مشکی براق هایگلاس

انتخاب رنگ مشکی کابینت یک انتخاب هوشمندانه است که باعث ایجاد فضایی با شکوه و اعیانی در سبک مدرن برایتان می شود. رنگ مشکی کابینت در دو نوع صیقلی و براق وجود دارد. رنگ صیقلی یا همان مات ظاهر مرموز تری دارد و بسیار شیک و در عین حال ساده است که می توان ان را با کفپوش های سفید هماهنگ کرد. اما لازم است بدانید که لکه پذیری این نوع کابینت ها بسیار زیاد است و اگر فرزند کوچک در خانه دارید به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

کابینت مشکی سفید

بهتر است به سراغ مشکی براق بروید. کابینت مشکی براق های گلاس زیبایی غیر قابل وصفی دارد و نور را به راحتی از خود منعکس می کند. انعکاس نور از سطح کابینت های مشکی هایگلاس ظاهری جذاب تر خلق می کند و باعث روشن شدن فضا و بزرگ تر به نظر رسیدت اشپزخانه هم می شود. از همه مهم تر هایگلاس به راحتی تمیز می شود و نگرانی از بابت لکه دار شدن ان ندارید.

کابینت مشکی کرم

اجرای نمونه کارهای کابینت مشکی مات mdf آشپزخانه

کابینت مشکی مات ام دی اف از دیگر انتخاب هایی است که میتوانید برای آشپزخانه خود داشته باشید. نگران متراژ اشپزخانه هم نباشید، فضای شما در هر ابعادی که باید میتوان از کابینت مشکی برای ان استفاده کرد و نتیجه مطلوبی هم داشت البته به شرطی که متریال و طراحی آن به صورت اصولی و حرفه ای انجام شود.

کابینت مشکی کلاسیک

کابینت مشکی mdf بافت متنوع و با دوامی دارد که میتوانید تا سال های سال از ان استفاده نمایید. اگر تصمیم دارید از این کابینت برای اشپزخانه کوچک استفاده کنید باید ان را تناز ها رنگ های روشن ست کنید. کفپوش روشن نیز از دیگر نکاتی است که در زمان طراحی باید در نظر داشته باشید. این کابینت ها مات هستند و نباید از رنگ های براق و یا جیغ در کنار ان استفاده کرد بلکه باید به سراغ رنگ های خنثی و ملایم بروید. بر روی کابینت مشکی مات به هیچ عنوان از دستگیره های براق هم استفاده نکنید تا جلوه و قدرت ان حفظ شود.

کابینت مشکی لاکچری
کابینت مشکی مدرن