جزیره آشپزخانه آبی

کابینت آبی

هومتاز ادمین هومتاز

کابینت آبی آشپزخانه ام دی اف

کابینت آبی رنگی آرامش بخش و پر طرفدار است که می توان برای تم رنگی بخش های مختلف خانه از جمله آشپزخانه از ان استفاده کرد. آبی تناژ های مختلفی دارد که رنگ تیره آن در سال ۲۰۲۰ به عنوان محبوب ترین رنگ در دکوراسیون شناخته شد. این رنگ پتانسلی ترکیب شدن با سایر رنگ ها را دارد و دست شما را برای انتخاب کاملا باز گذاشته است.

دکوراسیون آشپزخانه آبی

اگر می خواهید آشپزخانه ای دلباز و جذاب داشته باشید بهتر است به سراغ کابینت آبی ام دی اف بروید و فضای اشپزخانه را نیز بزرگ تر نشان دهید. نگران سبک دکوراسیون آشپزخانه هم نباشید، چرا که آبی اگر در تناژ های تیره انتخاب شود برای سبک کلاسیک مناسب است و اگر تناژ انتخابی شما روشن است برای سبک مدرن قابل استفاده خواهد بود.

کابینت آبی فانتزی

ساخت کابینت آشپزخانه آبی براق هایگلاس – زیبا در تهران

برای کابینت آبی آشپزخانه متریال های مختلفی را می توانید استفاده کنید. انتخاب متریال شما بستگی به طرح انتخابی و همچنین سبک چیدمان شما دارد. آبی تیره در ترکیب با رنگ قهوه ای چوب، در اشپزخانه کلاسیک معجزه می کند. همچنین آبی روشن در ترکیب با سفید زیبایی چشمگیر ایجاد می کند. هایگلاس جز بهترین متریال هایی است که در رنگبندی مختلف برای همه سبک ها قابل استفاده است.

کابینت آبی کلاسیک

از طرفی تمیز کردن آن بسیار راحت است و همچنین به نسبت دیگر مواد قیمت مناسب تری دارد. انعطاف پذیری خوبی هم دارد و هر طرحی با ان قابل اجرا است. کابینت آبی های گلاس جز انتخاب های لاکچری هم محسوب می شود که درخشندگی جذابی دارد و برای اشپزخانه هایی با هر ابعادی توصیه می شود.

کابینت آبی مدرن

از انتخاب این رنگ نترسید چرا که ست کردن ان به راحتی امکان پذیر است. در کنار کابینت های گلاس آبی از فرش روشن و پرده های آبی و سفید بهره ببرید و سعی کنید اکسسوری های آبی نیز در فضا بگذارید تا جلوه ای منحصر به فرد به خود بگیرد.

کابینت آشپزخانه آبی تیره

اجرای نمونه کارهای کابینت آبی blue مات mdf آشپزخانه

از دیگر متریالی که میتوانید برای کابینت اشپزخانه خود برگزینید ام دی اف است. کابینت آبی ام mdf آشپزخانه برای فضا هایی با متراژ بالا مناسب است. مات بودن آن به معنی تیره بودن رنگ کابینت نیست و شما میتوانید رنگ های آبی آسمانی و آبی روشن هم انتخاب کرده و ان را مات کنید. تنها تفاوت آن با نمونه براق در درخشندگی آن است.

کابینت آشپزخانه آبی روشن

احساسی مرموز، لاکچری و خارق العاده با کابینت آبی مات به خانه خود خواهید بخشید. بهار است در طراحی آن از رنگ های خنثی استفاده کنید و ان را با مدل براق ترکیب نکنید تا زیبایی خود را حفظ نماید. آبی مات کابینت ها باعث می شود تا آشپزخانه ای مرتب و بسایر شیک داشته باشید.

کابینت آشپزخانه آبی سفید

آشپزخانه ای که نمی توانید شبیه ان را در هیچ خانه ای پیدا نمایید. جهت نورپردازی آن هم میتوانید از نور های هالوژنی رنگ آبی روشن و یا سفید در زیر کابینت ها استفاده کنید تا از سادگی آن کم کند و در هنگام تاریکی توسط نور ها بدرخشد و خودنمایی کند.

کابینت توسی آبی
کابینت سفید آبی