کابینت مدرن قهوه ای

کابینت قهوه ای

هومتاز ادمین هومتاز

کابینت قهوه ای آشپزخانه ام دی اف

کابینت قهوه ای جز اولین گزینه هایی است که برای کابینت آشپزخانه انتخاب می شود. قهوه ای با تناژ های مختلف در دسته بندی رنگ های تیره و گرم قرار گرفته می شود که می تواند ظاهری بسیار متشخص و ایده ال به آشپزخانه شما ببخشد. اما سوالی که پیش می آید دلیل محبوبیت این رنگ برای کابینت آشپزخانه است، کابینت قهوه ای ام دی اف به راحتی با دیگر عناصر دکوراسیون هماهنگ می شود و این یک امتیاز مثبت برای ان است.

جزیره اشپزخانه قهوه ای

از دیگر دلایل محبوبیت ان این است که زود کثیف نمی شود و در صورت لکه داشتن هم زیاد به چشم نمی آید. مقاومت و سازگاری ان با گرد و خاک نیز بسیار زیاد است. قهوه ای رنگ طبیعی چوب است و کابینت قهوه ای ام دی اف نیاز به رنگ و روکش ندارد و به همین خاطر قیمت آن نیز ارزان تر است.

کابینت آشپزخانه قهوه ای

قهوه ای تیره اشپزخانه را خسته کننده و تاریک می کند اما می توانید با استفاده از ترفند های ساده تری مانند: سقف روشن، تراشکاری در سقف، نورپردازی و … آن را دلباز تر کرد و جلوه ای زیبا به آن بخشید.

کابینت سفید قهوه ای

ساخت کابینت آشپزخانه قهوه ای براق هایگلاس – زیبا در تهران

با توجه به کوچکتر شدن فضای آشپزخانه ها در آپارتمان های امروزی، ساخت کابینت آشپزخانه قهوه ای براق های گلاس بسیار ترویج یافته است. هرچه قدر رنگ کابینت ها درخشان تر شود باعث می شود تا آشپزخانه بزرگ تر و زیبا تر به نظر برسد و محدودیت فضا در آن به چشم نیاید. های گلاس نیز جز متریال های براق است که در ترکیب با رنگ قهوه ای ظاهری جذاب به خود میگیرد.

کابینت قهوه ای

قهوه ای رنگ شاخصی است که به دلیل تیره بودن طرح های شلوغ در ان خوب نمی باشد و بهتر است به سراغ طرح های ساده تر بروید. رنگ قهوه ای براق هایگلاس را می توانید با رنگ های روشن مانند: کرم و … هم ترکیب کنید این ترکیب علاوه بر سبک کلاسیک و سنتی برای خانه هایی با دکوراسوین مدرن نیز مناسب خواهد بود.

کابینت قهوه ای تیره

اجرای نمونه کارهای کابینت قهوه ای شکلاتی و سوخته brown مات mdf آشپزخانه

اگر جز افراد خوش شانسی هستید که اشپزخانه بزرگی دارید می توانید از بین انواع کابینت قهوه ای مات mdf انتخاب کنید. کابینت قهوه ای مات ام دی اف ظاهری شکیل و ساده دارد که در فضاهای بزرگ تر خودنمایی می کند.

کابینت قهوه ای روشن

این کابینت ها را هم می توانید با دیگر رنگ هایی نظیر کرم و یا دیگر تناز های قهوه ای ترکیب کنید. مات بودن آن باعث می شود تا مقاومت آن در برابر گرد و خاک بسیار بیشتر شود. اما در هنگام تمیز کردن باید کمی دقت کنید. این کابینت ها برای دکوراسیون کلاسیک پیشنهاد می شود.

کابینت کرم قهوه-ای

می توانید با چوب طبیعی نیز ان را ترکیب کنید. طرح های متنوعی برای ان وجود دارد که بسته به ابعاد آشپزخانه و نظر شخصی خود می توانید ان را انتخاب نمایید. قهوه ای مات با رنگ هایی نظیر نقره ای، پرتقالی و مشکی نیز ست می شود و نمای خارق العاده ای ایجاد می کند.

کابینت قهوه ای مدرن