کابینت نسکافه ای روشن

کابینت آشپزخانه کرمی – نسکافه ای

هومتاز ادمین هومتاز

کابینت کرمی آشپزخانه ام دی اف mdf

رنگ کرمی برای کابینت کرمی اشپزخانه جز ایمن ترین انتخاب ها است. کابینت کرمی آشپزخانه زیبایی چشمگیر دارد که هیچ گاه از مد نمی افتد و از همه مهم تر جلوه ای خاص و زیبا دارد. همچنین رنگی همه پسند است که با انتخاب ان می توانید گرما و زیبایی را به اشپزخانه خود هدیه دهید.

ساخت کابینت کرمی

کرمی هرچند رنگ روشنی است اما بین رنگ های خنثی و گرم قرار گرفته و برای هر سبکی قابل استفاده است. با انتخاب کابینت کرمی ام دی اف هیچ نگرانی از بابت چیدمان و دکوراسیون داخلی آشپزخانه و خانه تان نخواهید داشت.

کابینت آشپزخانه کرمی

کرمی بی شباهت به رنگ چوب روشن نیست و همین امر هم سبب شده تا اشپزخانه ای لوکس و شیک داشته باشید. ست کردن دیگر رنگ ها با کابینت کرمی نیز بسیار راحت است. اما برای ست کردن آن باید به تناژ های ان توجه کنید چرا که کرمی نیز مانند دیگر رنگ ها در تناژ های جذاب و متنوعی وجود دارد.

کابینت سفید کرمی

ساخت کابینت آشپزخانه کرمی براق هایگلس

کمی رنگی روشن و جذاب برای کابینت های اشپزخانه است اما هرچه این رنگ روشن تر وب رقا تر باشد زیبایی بسیار چشمگیر تر خواهد داشت. هایگلاس یکی از انواع متریال هایی است که برای ساخت کابینت ها استفاده می شود و به دلیل درخشش بالایی که دارد بسیار پر طرفدار شده است.

کابینت کرم روشن

اگر اشپزخانه ای کوچک و یا کشیده دارید که نور طبیعی هم به ان نمیرسد حتما کابینت آشپزخانه کرمی براق های گلاس را امتحان کنید. درخشش و براق بودن این کابنیت ها نور را از خود منعکس کرده و باعث ایجاد فضایی لوکس و در عین حال روشن می شود. می توانید این کابینت را با رنگ های روشن دیگری همچون سفید نیز ست کنید.

کابینت کرم قهوه ای

از مزیت هایی که رنگ کرمی دارد این است که هر رنگی می تواند یک نیمه دیگر آن را به زیبایی هرچه تمام تر پر کند. برای مثال: کرمی براق هایگلاس با آبی ظاهری خارق العاده و جذاب به خود خواهد گرفت. می توانید ان را با مشکی، سبز یشمی و … نیز به راحتی ترکیب کرده و از نتیجه کار لذت ببرید.

کابینت کرمی

نمونه کار های طراحی و تولید کابینت کرمی مات mdf آشپزخانه

در مقابل کرمی براق برای کابینت ها، می توانید به سراغ کرمی مات نیز بروید. این رنگ ظاهری خود به جانب دارد که تاثیری شگرف بر روی آشپزخانه های امروز یو مدرن و همچنین کلاسیک و سنتی می بخشد. با رنگ های روشن و تیره نیز به سهولت ست می شود.

کابینت نسکافه ای

بهتر است برای کابینت کرمی مات ام ید اف طرح های ساده تری را انتخاب کنید. هرچه فضای آشپزخانه بزرگتر باشد جلوه این کابینت ها بیشتر خواهد بود. کابینت کرمی مات با چوب ظاهری لوکس به خانه تان خواهد بخشید.

کابینت نسکافه ای روشن

البته می توانید ان را با رنگ های دیگری همچون طلایی، نارنجی، سبز روشن، پسته ای، زرشکی، سفید و … نیز ست کنید. توجه داشته باشید که چیدمان و لوازم آشپزخانه نیز باید با تم رنگی آن هماهنگ باشد. برای زیبایی بیشتر آشپزخانه با کابینت کرمی از نورپردازی کمک بگیرید.