کابینت طوسی روشن

کابینت طوسی

هومتاز ادمین هومتاز

طراحی و ساخت کابینت طوسی ام دی اف آشپزخانه

کابینت طوسی یکی از زیبا ترین رنگ های است که امروزه توانسته است توجه طراحان داخلی را به خود جلب کند. این رنگ خنثی با تناز رنگی ملایم برای هر سلیقه ای مناسب است و شاید به جرات بتوان گفت می توان شخصی را پیدا کرد که به این رنگ علاقه نداشته باشد.

جزیره اشپزخانه طوسی

در بخش های مختلفی از دکوراسیون هم می توان از این رنگ کمک گرفت و کی از این بخش ها آشپزخانه است. قلب تپنده خانه همیشه هم به رنگ قرمز نیست و گاهی می تواند به رنگ طوسی باشد و با کابینت طوسی ام دی اف ظاهری فوق مدرن و لاکچری به خود بگیرد. اشپزخانه شما با هر متراژی که باشد طوسی برای ان مناسب خواهد بود.

دیزاین اشپزخانه توسی

مهم ترنی ویژگی که کابینت طوسی دارد این است که می توان ان را حد وسط رنگ های تیره و رنگ های روشن دانست. از این رو هم برای سبک کلاسیک و هم مدرن جوابگو است. منتها باید طراحی متناسب با ان سبک داشته باشد تا بتواند به خوبی خود نمایی کند.

کابینت اشپزخانه توسی

ساخت کابینت آشپزخانه طوسی جنس هایگلس براق

حدس میزنم ممکن است شما هم جز ان دسته از افرادی باشید که با وجود تمامی علاقه ای که به رنگ طوسی و حضور ان در دکوراسوین داخلی آشپزخانه دارید،

کابینت آشپزخانه توسی

اما براق بودن رنگ کابینت نیز برایتان بسیار مهم است و به عبارتی به دنبال کابینت براق هستید. براق بودن کابینت ها فارغ از رنگ آن است و باید روی متریال ان توجه کنید. های گلاس یک متریال مدرن و البته براق است که می توانید در رنگ دلخواه خود برای کابنیت ها انتخاب کنید.

کابینت آشپزخانه طوسی

کابینت آشپزخانه طوسی براق های گلاس ضمن بزرگ تر نشان دادن فضا ان را بسیار منظم تر و البته شیک تر می کند. از ان جایی که این کابنیت ها براق است می توان به سراغ رنگ های روشن تر و براق تر هم رفت و با یکدیگر تلفیق کرد، برای مثال رنگ سفید، قهوه ای، صورتی و … می تواند انتخاب مناسبی باشد.

کابینت طوسی

اجرای نمونه کارهای کابینت طوسی – توسی مات mdf آشپزخانه

طوسی علاوه بر مدل براق در مدل مات نیز چشم نواز است. رنگ طوسی آن شخصیتی متفاوت به فضای اشپزخانه می بخشد. این رنگ را می توان با مشکی، یشمی، سرمه ای، نفتی و … ترکیب کرد.

کابینت طوسی تیره

از ان جایی که مدل مات ان کمی تیره تر است بهتر است به سراغ رنگ های گرم بروید. ما گفته نماند که کابینت طوسی مات ام دی اف را می توان به صفحه پیشخوان و یا کانتر چوبی نیز هماهنگ مرد تا جلوه ای طبیعی تر به خود بگیرد. طوسی مات با هر نوع چیدمان و مبلمانی زیبا خواهد بود.

کابینت طوسی لاکچری

نکته مهمی که وجود دارد این است که هیچ گاه از مد نمی افتد و با یک انتخاب تا سال های سال از ان سود خواهید برد. رنگی هم نیست که به این زودی ها شما را خسته کند و بخواهیدکه ان را عوض کنید. برخلاف رنگ مشکی، طوسی مات زمخت نیست و اگر نور طبیعی هم در اشپزخانه داشته باشید شک نکنید که از زیبایی ان حیران خواهید ماند. کابینت طوسی تحولی عظیم در اشپزخانه شما ایجاد خواهد کرد.

کابینت طوسی مدرن