کابینت سبز لاکچری

کابینت سبز

هومتاز ادمین هومتاز

 کابینت سبز ام دی اف آشپزخانه

با کابینت سبز ام دی اف تنوع و جلوه تازه ای به اشپزخانه خود خواهید بخشید. همین تنوع است که سبب محبوبیت و پر طرفدار دن این نوع از کابینت ها در سال ۲۰۲۱ شده است.

کابینت قهوه ای سبز

سبز یک رنگ شادی اور است و نمادی از سرزندگی و طبیعت می باشد. از نظر روانشناسی تماشای این رنگ می توان احساس نشاط درون شما ایجاد کند. سبز تناز های رنگی بسیار متفاوتی دارد که هر یک از ان ها زیبایی منحصر به فردی دارند و میتوانید به راحتی برای کابینت های خود انتخاب کنید.

کابینت سبز جدید

آشپزخانه یک فضای مجزا در خانه است و هر رنگی را بدون در نظر داشتن هماهنگی آن با سایر بخش ها می توان در نظر گرفت. پس از هماهنگ کردن آن نترسید و مطمئن این رنگ را انتخاب کنید. کابینت سبز با متریال ها و روکش های مختلفی قابل اجرا است اما بهترین آن بی شک ام دی اف خواهد بود. قرار دادن یک گیاه سبز، دیوار های سبز بر روی قسمت های مختلف آن میتواند محیطی آرامش بخش در خانه شما به ارمغان اورد.

آشپزخانه سبز توسی

ساخت کابینت آشپزخانه سبز براق هایگلاس – هایگلس

همه چیز به انتخاب شما وابسته است. های گلاس یا همان هایگلس یکی از دیگر مواد اولیه ای است که امروزه بسیار شهرت یافته است و به جای ام دی اف میتوانید از ان استفاده نمایید. استفاده زا هایگلاس بریا ساخت کابینت موجب می شود تا ظاهری برقا و درخشان داشته باشد.

دکوراسیون اشپزخانه سبز

کابینت آشپزخانه سبز برای های گلاس باعث می شود تا محیط لوکس و بسیار مدرنی داشته باشید. سبز روشن، پسته ای، کاهویی و … را می توانید با سفید ترکیب کنید و نمای خارق العاده ایجاد کنید.

کابینت سفید سبز

نگران روشن بودن رنگ آن و کثیفی نباشید چرا که هایگلاس به راحتی تمیز می شود. هرچه براقیت کابینت ها بیشتر باشد نور بیشتیر را منعکس خواهد کرد و به دنبال ان برا یهر فضایی مناسب است. تناژ ها رنگی مختلفی از سبز را می توانید بسته به نظر خود انتخاب کرده و استفاده کنید.

کابینت اشپزخانه سبز

نمونه کار های کابینت سبز مات mdf آشپزخانه

اگر می خواهید آشپزخانه یا خاص و کلاسیک و در عین حال فوق جذاب داشته باشید ما به شما کابینت سبز مات ام دی اف را پیشنهاد می کنیم. مات بودن صفحات کابینت موجب می شود تا ظاهر شکیل و بسیار اعیانی به خود بگیرد. برای نمونه مات بهرت است به سراغ ترکیب های تیره ای از رنگ سبز بروید. برای مثال سبز لجنی را با صفحات چوبی و یا رنگ مشکی ست کنید.

کابینت سبز خوشگل
÷÷÷÷÷÷÷

طراحی – نصب و اجرا کابینت سبز

ترکیب سبز تیره با رنگ طلایی نیز جلوه ای اغوا کننده ایجاد خواهد نمود که قطعا شیفته ان خواهید شد. کابینت مات سبز برای اشپزخانه های بزرگ و با سبک های کلاسیک و سنتی بسیار ایده ال است اما این یک الزام نیست و برای اشپزخانه های کوچک هم قابل اجرا است.

کابینت سبز روشن

اکسسوری های نظیر گل و گیاه، رنگ نقره ای و طلایی و … میتواند دکوراسیون اشپزخانه شما را با کابینت های سبز تکمیل نماید. رنگ سبز را میتوانید با رنگ های دیگری همچون زرد، آبی، طوسی، خردلی و … نیز ست کنید.

کابینت سبز زرشکی مدرن
کابینت سبز شیک