کابینت صورتی

هومتاز ادمین هومتاز

کابینت صورتی آشپزخانه ام دی اف mdf

از جدید ترین مدل های کابینت صورتی آشپزخانه که بسیار مورد توجه دخترخانم ها و بانوان جوان قرار گرفته است، کابینت صورتی ام دی اف می باشد. خیلی از اشخاص رنگ صورتی را به عنوان رنگ دخترانه و البته کودکانه می شناسند و حتی برخی از طراحان نیز سعی می کنند تا حد امکان این رنگ را از دکوراسیون ها دور کنند.

آشپزخانه توسی صورتی

اما با روی کار امدن سبک مدرن و مینیمال که در ان بیشتر روی رنگ های شاد و پر انرژی تمرکز می شود صورتی یکی از محبوب ترین رنگ ها می باشد که می توانید برای دکوراسوین اشپزخانه نیز از ان استفاده کنید. انتخاب رنگ کابینت اشپزخانه یک کار تخصصی است اما شما هم می توانید با اعتماد به سلیقه و خواسته قلبی خودتان بهترین رنگ را برای ان انتخاب نمایید.

جزیره اشپزخانه صورتی

ساخت کابینت آشپزخانه صورتی هایگلاس – هایگلس براق در تهران

صورتی براق، رنگی جذاب و دوست داشتنی که به تنهایی می تواند مرکز توجه قرار گیرد. برای کابینت آشپزخانه صورتی برقا های گلاس یک انتخا شجاعانه است که باعث می شود تا فضایی بسیار خاص داشته باشید.

کابینت سفید صورتی

البته استفاده از صورتی جیغ و براق به تنهایی باعث خستگی چشم می شود و همچنین احساس خوشایندی درون ما ایجاد نمی کند به همین خاطر بهتر است به سراغ رنگ ههای دیگری جهت ترکیب با ان بروید. کابینت اشپزخانه صورتی براق هایگلاس با رنگ هایی نظیر: سفید، طوسی، بنفش و … ست می شود.

کابینت صورتی

از ان جایی که کابینت مد نظر براق است بهتر است برای ست کردن نیز به سراغ رنگ های براق بروید. نگران تمیز کردن ان هم نباشید، درست است که رنگ روشن لکه را به سرعت نشان می دهد اما در مقابل های گلاس به راحتی تمیز می شود و اگر بعد از ایجاد هر کثیفی بلافاصله ان را تمیز کنید مشکلی برایتان پیش نخواهد امد.

کابینت صورتی براق

نمونه کار های کابینت صورتی مات mdf اشپزخانه

اگر شما هم جز ان دسته از افرادی هستید که در عین علاقه مند بودن به رنگ صورتی از میزان درخشش ان خوشتان نمی آید، ما به شما کابینت صورتی مات mdf را پیشنهاد میکنیم.

کابینت صورتی روشن

این کابینت ها دوام و مقاومت بالایی داشته و از همه مهم تر در تناژ های رنگی خنثی و ملام طراحی و تولید می شود. صورتی مات و ملایم نیز یکی از این رنگ ها است. می توانید این نوع از کابینت را با رنگ خاکستری نیز ست کنید تا ظاهری اشرافی به آشپزخانه خانه تان ببخشد.

کابینت صورتی لاکچری

برای جلوه بیشتر بهتر است در کنار کابینت صورتی مات از دیوار هایی با رنگ متضاد نیز استفاده کنید. صورتی رنگ گرمی است و می توانید ان را با رنگ مشکی هم ترکیب کنید تا ظاهری بسیار شیک و مطابق با سلیقه تان ایجاد شود.

کابینت صورتی مات

در اشپزخانه ای با چنین کابینت هایی باید بر روی چیدمان و مبلمان هم توجه کنید چرا که حضور یک رنگ ناهماهنگ می تواند نتیجه کارتان را خراب کند. از نورپردازی ساده ای هم برای جذابیت بیشتر کابینت صورتی اشپزخانه بهره مند شوید تا دیزاینی چشمگیر و منحصر به فرد داشته باشید و از ان لذت ببرید.

کابینت طوسی صورتی