کابینت بنفش

کابینت بنفش

هومتاز ادمین هومتاز

کابینت بنفش ام دی اف آشپزخانه

کابینت بنفش یکی از رنگ های جذاب و فرح بخش است که امروزه رتبه بالایی در طراحی داخلی کسب کرده است. تناژ های مختلفی هم دارد که سبب شده است تا برای هر سلیقه ای جوابگو باشد. شما می توانید از این رنگ در دکوراسیون و طراحی آشپزخانه خود استفاده کنید.

آشپزخانه سفید بنفش

همانطور که می دانید غالب ترین رنگ و موثر ترین رنگ در اشپرخانه رنگ کابینت های آن است و استفاده از کابینت بنفش ام ید اف باعث می شود تا آشپزخانه یا زیبا و جذاب با این رنگ داشته باشید که به راحتی با دیگر رنگ ها همانند: سفید، آبی، مشکی و … ست می شود. هارمونی که این رنگ ایجاد می کند بسیار دلنشین است و در یک نگاه شما را مجذوب می کند. از ان جایی که می توان ان را جز رنگ های روشنه تیره در نظر گرفت لکه های ایجاد شده روی آن نیز چندان به چشم نمی آید و از این رو برای اشپزخانه بسیار مناسب است.

کابینت بنفش بادمجانی

ساخت کابینت اشپزخانه بنفش براق هایگلس

اگر آشپزخانه نور گیر نمی باشد و رد عین حال فضای کوچکی است استفاده از کابینت آشپزخانه بنفش براق های گلاس همچون فرشته نجات فضایی روشن و دلباز برایتان ایجاد خواهد کرد. درخشندگی آن در کنار انعکاس نور از سطح کابینت بنفش براق موجب می شود تا نور در محیط جریان یابد و مانع از کوچک به نظر رسیدن اشپزخانه شما شود.

کابینت بنفش تیره

این کابینت ها از جنس های گلاس می باشد که جز جدید ترین متریال های موجود در بازار است به همین خاطر برای دکوراسیون های مدرن توصیه می شود. از طرفی قیمت آن نیز بسیار مقرون به صرفه بوده و دوام و کیفیت بسیار بالایی دارد. در هر طرحی هم که بخواهید قابل اجرا خواهد بود. استفاده از کابینت بنفش در اشپزخانه فضایی گرم و صمیمی برای شما و خانواده تان ایجاد خواهد کرد.

کابینت بنفش روشن

اجرای نمونه کارهای کابینت بنفش مات mdf و رنگ پولیشی آشپزخانه

در مقابل کابینت بنفش براق نمونه مات ان نیز وجود دارد. کابینت بنفش مات از جنس ام دی اف می باشد. Mdf جز مواد اولیه شناخته شده ای است که کیفیت و دوام آن نیاز به تعریف و توضیح ندارد. هرچه رنگ بنفش کابینت شما مات تر باشد برای سبک و چیدمان کلاسیک ایده ال تر خواهد بود.

کابینت یاسی سفید

برای اشپزخانه های بزرگ و نورگیر توصیه می شود اما با این حال برای فضاهای کوچک نیز انتخاب خوبی است. کابینت بنفش مات mdf را میتوانید با چوب طبیعی و با رنگ قهوه ای ست کنید. این ست نمای بسیار جذابی دارد و بی شک شما را شیفته خود خواهد کرد. از دیگر مزیت هایی که این رنگ دارد این است که شما می توانید از هر رنگ دستگاه و لوازم اشپزخانه استفاده کنید بی انکه نگران ناهماهنگی آن باشید. در کنار این رنگ می توان دستگاه هایی به رنگ سفید، نقره ای و حتی مشکی را قرار داد و از زیبایی ظاهری آن نهایت لذت را برد. با انتخاب رنگ بنفش برای کابینت های خود ارامش و شکوه را در فضای اشپزخانه به ارمغان اورید.

کابینت یاسی شیک