کابینت طرحدار قرمز

کابینت قرمز

هومتاز ادمین هومتاز

کابینت قرمز mdf ام دی اف آشپزخانه مدرن و شیک

کابینت ها مهم ترین و موثر ترین عنصر در دیزاین و دکوراسیون آشپزخانه هستند. برای ایجاد تنوع در ان می توانید به سراغ کابینت های رنگی مانند: کابینت قرمز ام دی اف بروید. قرمز به عنوان رنگ عشق شناخته می شود، این رنگ بسیار هیجان انگیز است و می تواند حس و حال دکوراسیون خانه شما را متحول کند.

کابینت آشپزخانه قرمز

این رنگ بسیار قدرتمند است و این بدان معنی است که قابلیت استفاده به عنوان رنگ غالب در فضا را دارد و برای آشپزخانه نیز می توانید کابینت ها را به این رنگ در بیاورید. قرمز تناژ های رنگی متنوعی از روشن تا تیره دارد که انتخاب ان برای رنگ کابینت بستگی به نظر شما دارد.

کابینت ام دی اف قرمز

شاید انتخاب بین ان ها دشوار باشد اما نکته ای که واضح است این است که تمامی تناژ های رنگی قرمز برای آشپزخانه مناسب خواهد بود. در صورت تمایل برای خارج کردن محیط از یکنواختی می توانید از دیگر رنگ ها نیز کمک بگیرید و به صورت ترکیبی در آشپزخانه مورد استفاده قرار دهید.

کابینت براق قرمز

ساخت کابینت آشپزخانه قرمز – سرخ براق هایگلاس – هایگلس

قرمز براق بسیار جذاب و دوست داشتنی است. جلوه ان به لطف درخششی که دارد بسیار خاص می باشد. البته این درخشش و براق بودن تا حد زیادی به متریال به کار رفته در ساخت کابینت نیز وابسته است. هایگلاس یکی از جدید ترین متریال هایی است که برای ساخت کابینت آشپزخانه استفاده می شود و دارای روکش های براق است.

کابینت رنگ قرمز

انتخاب رنگ قرمز براق های گلاس سبب می شود تا درخشش ان دو چندان شود و زیبایی بیش از پیش به فضا ببخشد. رنگ قرمز براق کابینت را می توانید با سفید براق هم ترکیب کنید و محیطی روشن داشته باشید. البته رنگ های دیگری هم وجود دارد. ترکیب قرمز براق با مشکی نیز بسیار خیره کننده است. البته این ترکیب تا حد زیادی از امد افتاده است اما اگر بتوانید طراحی مدرنی به اشپزخانه و کابینت های ان بدهید می تواند انتخاب بروزی باشد.

کابینت سفید قرمز

نمونه کار های کابینت قرمز مات mdf آشپزخانه خوشگل

در مقابل کابینت قرمز براق، کابینت قرمز مات هم وجود دارد که برای افراد مرموز که زیبایی را در سادگی می خواهند و چندان به زرق و برق علاقه ندارند، مناسب است. این کابینت از جنس ام دی اف می باشد. ظاهری بسیار جذاب دارد و رنگ های بسیاری هستند که می توانید با ان ست کنید.

کابینت طرحدار قرمز

خاکستری یکی از ان رنگ هایی است که در ترکیب با کابینت قرمز مات mdf معجزه می کند و یک محیطی بسیار لوکس ایجاد خواهد کرد. می توانید از مشکی مات نیز کمک بگیرید و اشپزخانه مدرن خود را با کابینت های قرمز مات و مشکی مات جلوه دهید.

کابینت قرمز

مشکی رنگ تیره ای است و پیشنهاد می شود اگر آشپزخانه بزرگ و دلبازی ندارید از ان استفاده نکنید. می توانید از سفید هم کمک بگیرید. آشپزخانه هایی راهرویی یا مدل هایی که ابعاد کوچکی دارند بهتر است در ان ها کابینت ها تا حد امکان رنگ های روشنی داشته باشند تا کمی از محدود بودن فضا کم کنند. رنگ قرمز با ترکیب سفید بهترین گزینه برای چنین آشپزخانه هایی است.

کابینت مدرن قرمز