کابینت سفید

کابینت سفید

هومتاز ادمین هومتاز

کابینت سپید آشپزخانه ام دی اف

طراحی و تولید کابینت سفید رنگ جذاب و البته ساده ای که افراد هوشمند ان را انتخاب می کنند. کابینت سفید ام دی اف یک انتخاب برای همیشه است چرا که هیچ وقت از مد نمی افتد و برای هر فضایی با هر ابعاد و سبک دکوراسیون و چیدمانی قابل استفاده است.

آشپزخانه سفید توسی

این رنگ نجات دهنده اشپزخانه شما خواهد بود چرا که میتوانید با هر رنگی که تصور میکنید ست کنید. رنگ سفید کابینت به عنوان رنگ پس زمینه نیز به کار می رود و میتوانید سایر لوازم را با تم رنگی دیگری انتخاب کنید. سفید نماد ارامش بخش و البته بی روحی است که با کمی سلیقه و بهره مندی از ایده های جذاب می توانید بی روحی ان را از بین ببرید.

آشپزخانه سفید کرمی

فرقی نمی کند به چه میزان از رنگ سفید در کابینت اشپزخانه استفاده کنید به هرحال تاثیر خود را خواهد گذاشت و فضایی منحصر به فرد ایجاد خواهد کرد.

آشپزخانه سفید مدرن

ساخت کابینت آشپزخانه سپید براق هایگلاس – زیبا در تهران

کابینت رنگ سفید تناژ های مختلفی دارد. میتوانید روشن ترین ان ها را با های گلاس به کار ببرید. کابینت آشپزخانه سفید براق هایگلاس درخشندگی همیشگی دارد و نور را از خود منعکس می کند. بازتاب نور از سطح ان فضا را روشن تر و دلباز تر می کند.

کابینت ام دی اف سفید

به همین خاطر در اشپزخانه های کوچک بسیار طرفدار دارد. درخشندگی این کابینت ها سبب شده است تا برای سبک مدرن بسیار پر کاربرد تر باشد. از ان جایی که در سبک مدرن بسیار به کار گرفته می شود بهتر است از رنگ های روشن برای ترکیب ان استفاده کنید.

کابینت توسی سفید

نگران کثیف شدن ان هم نباشید. هایگلاس ها به صورت ضد اب هستند و به راحتی میتوانید ان ها را تمیز کرده و برق بیندازید. این کابینت ها در هر طرح و ابعاد گوناگون قابل اجرا است و هیچ محدودیتی از بابت انتخاب مدل و طرح ندارید.

کابینت سفید براق

اجرای نمونه کارهای کابینت سپید white مات mdf آشپزخانه

یکی دیگر از تناژ های رنگ کابینت سفید نمونه مات ان است. درست است که درخشندگی ان کمتر است اما این از جذابیت بصری کابینت های سفید مات ام دی اف کم نمی کند. مات بودن ان باعث شده تا در سبک های سنتی، کلاسیک و روستیک به کار گرفته شود.

کابینت سفید خوشگل

بهتر است نمونه مات کابینت سفید را با رنگ های خنثی و همچنین تیره ترکیب کنید تا فضایی رویایی ایجاد نمایید. نمونه کارهای مختلفی از کابینت سفید با رنگ های کرمی، خاکستری و … وجود دارد که می تواند برای هر سلیقه ای مناسب باشد.

کابینت سفید شیک

مات بودن این کابینت ها باعث کدر شدن ان و یا تیره تر شدن رنگ ان ها نمی شود بلکه ظاهری کلاسیک و جذاب به ان می بخشد که می توانید با متریال های دیگری همچون چوب طبیعی هم تلفیق کنید. در چیدمان ان باید کمی محتاط باشید چرا که یک انتخاب اشتباه می تواند ظاهر ان را برهم بریزید.

کابینت سفید لاکچری

بهتر است از یک طراح داخلی برای دکوراسیون اشپزخانه با کابینت سفید مات کمک بگیرید تا نتیجه ای رضایت بخش داشته باشد. ام دی اف بسیار با دوام است و قیمت ارزانی هم دارد و به راحتی هم تمیز می شود. این یک پیشنهاد شگفت انگیز برای خانم های خانه دار است.

کابینت مگنتی سفید