کابینت توسی زرد

کابینت زرد

هومتاز ادمین هومتاز

کابینت زرد آشپزخانه ام دی اف mdf

چه کسی گفته که همیشه باید از رنگ های تیره برای کابینت های خود استفاده کنید؟ کمی خلاق باشید و شجاعانه انتخاب کنید. زرد یکی از رنگ های پر جذبه و هیجان انگیز است که امروزه در طراحی داخلی منازل بسیار دیده می شود. اگر شما هم علاقه مند به این رنگ هستید و یا می خواهید فضای روشن و دلبازی را در اشپزخانه کوچک خود تجربه کنید بدون لحظه ای تردید این رنگ را برای کابینت های خود انتخاب نمایید. انتخاب کابینت زرد ام دی اف شاید کمی عجیب باشد اما بسیار راضی کننده خواهد بود.

کابینت زرد خوشگل

عده ای بر این باور هستند که زرد رنگ بچگانه و یا سبکی است اما کمی هوشمندانه رفتار کنید، این رنگ را می توانید با رنگ های خنثی مانند طوسی ترکیب کنید تا یک فضا رسمی و شیک ایجاد شود. اما اگر همچنان به دنبال جذابیت بصری هستید و خاص پسند، گزینه هایی همچون سفید و یا رنگ های هیجان انگیز دیگر مانند: فسفری، نارنجی، و … ترکیب کرده و امتحان نمایید. رنگ کابینت زرد در سبک مینیمال بسیار طرفدار دارد اما به لطف ترکیب ان با سایر رنگ ها و همچنین کاستن میزان تناژ ان میتوان در سبک کلاسیک هم به کار گرفت.

کابینت زرد شیک

ساخت کابینت آشپزخانه زرد براق هایگلاس – هایگلس در تهران

زرد براق یک رنگ درخشان و پر جذبه است. این رنگ انرژی زیادی با خود به همراه دارد و میتوانید نشاط و آرامش را در فضای اشپزخانه برایتان فراهم نماید. کابینت آشپزخانه زرد براق های گلاس یک گزینه انتخابی درجه یک برای شما خواهد بود. چرا که در عین مقاوم بودن بسیار خوش وزن می باشد و از طرفی قیمت مناسبی هم دارد. هایگلاس یکی از دیگر مواد اولیه ای است که برای ساخت کابینت از ان استفاده می شود.

کابینت زرد کلاسیک

همانطور که می دانید زرد رنگ روشنی است و لکه پذیری بالایی دارد به این معنی که لکه های ایجاد شده روی ان به ضووح قابل تشخیص خواهد بود اما جای نگرانی نیست چرا که های گلاس به راحتی تمیز می شود و در صورت ایجاد هر گونه لکه ای روی کابینت زرد اشپزخانه در دو سوت می توانید ان را تمیز نمایید و برق بیندازید. براق بودن این کابینت ها باعث افزایش روشنایی اشپزخانه هم می شود و برای فضا های کوچک پیشنهاد می شود.

کابینت زرد لیمویی

نمونه کارهای کابینت زرد مات mdf اشپزخانه

در کنار طراحی – ساخت و نصب کابینت زرد براق هایگلاس شما انتخاب دیگری هم دارید و ان هم کابینت زرد مات mdf می باشد. این کابینت ها تناژ رنگی خنثی تری از زرد دارند و با رنگ های خنثی و … میتوانید ان ها را تلفیق کنید. ام دی اف به سهولت در هر شکل و طرحی قابل اجرا است و تنوع طراحی ان بسیار زیاد است.

کابینت سفید زرد

انتخبا مدل ان بستگی به سلیقه شما دارد. بهتر است از نمونه مات در اشپزخانه هایی که متراژ بزرگ تری دارند استفاده نمایید. کابینت زرد مات را میتوانید با رنگ مشکی نیز به کار ببرید و ظاهری بسیار لاکچری و منحصر به فرد در خانه خود ایجاد کنید که با یک هارمونی جدا از دیگر بخش های خانه خواهد بود.

کابینت هایگلاس زرد