کابینت نئو کلاسیک لوکس

ساخت و نصب کابینت نئوکلاسیک

هومتاز ادمین هومتاز

سفارش طراحی – تولید و نصب
جهت سفارش طراحی – ساخت و نصب کابینت آشپزخانه با شماره های مجموعه تولیدی صنعتی هومتاز تماس بگیرید.

ساخت کابینت نئوکلاسیک با قیمت ارزان در تهران و کشور

کابینت نئوکلاسیک از جمله سبک ‌های نوینی است که امروزه توانسته یک معماری مدرن و کلاسیک را در کنار یک دیگر به نمایش بگذارد. ظاهر این نوع کابینت در ابتدا شاید یک ظاهر کلاسیک به چشم آید، اما طراحی آن چندان که شما فکر می کنید ساده و یکنواخت نیست. دقیقا به خاطر همین ویژگی، امروزه در بسیاری از آشپزخانه ها از سبک کابینت های نئوکلاسیک به راحتی استفاده می کنند. هومتاز به عنوان مجموعه ای که در طراحی، ساخت و نصب انواع کابینت آشپزخانه سالیان طولانی فعالیت دارد، در این مقاله شما را با طراحی، تولید، مزایا و انواع این نوع از کابینت به صورت اجمالی آشنا می کند.

کابینت نئوکلاسیک لوکس

فروش آنلاین و سفارش نصب و اجرا کابینت نئوکلاسیک

طراحی – ساخت و اجرا کابینت نئوکلاسیک در اصل از دو سبک مدرن و کلاسیک تشکیل شده است و به همین دلیل، برای استفاده از این نوع کابینت می توانید به وجود هر دو سبک در فضای آشپزخانه خود مطمئن باشید. ویژگی های سبک مدرن و کلاسیک را می توان به صورت ترکیبی در طراحی این کابینت در نظر بگیرید. نئوکلاسیک خود در لغت به معنی مدرن کلاسیک است که علاوه بر مدرن بودن ظاهر کابینت، شما جلوه هایی از سبک کلاسیک را نیز در طراحی آن مشاهده می کنید.

کابینت نئو کلاسیک

این گونه است که فضای آشپزخانه شما می تواند حال و هوای سنتی اما در عین حال امروزی داشته باشد؛ چرا که جلوه های تزئینی آن بسیار شیک و ساده یک نمای خاص و هنری را به نمایش می گذارد. سبک کابینت نئوکلاسیک یک سبک خاص از معماری است که در قرن هجدهم و نوزدهم اروپا بسیار مورد توجه قرار گرفته بود.

کابینت نئوکلاسیک آبی

طرح های ساده ای بر روی کابینت وجود دارد که جزئیات آن با ظرافت مشاهده می ‌شود و به زیبایی و جلوه هر چه بیشتر کار اشاره می کند. معمولا از جمله رنگ هایی که برای این سبک کابینت مورد استفاده قرار می گیرد رنگ های ملایم و رو به سرد است.

کابینت نئوکلاسیک روشن

تولید کابینت نئوکلاسیک

 شما باید این کابینت را در ۲ گروه بندی خاص در نظر بگیرید؛ چرا که جنس مغزی همان متریال اصلی برای ساخت کابینت با کیفیت و پرفروش نئوکلاسیک است که امروزه از ام دی اف و یا چوب استفاده می کنند. چوب و ام دی اف با یک دیگر تشابه ساختاری بسیاری دارند.

کابینت نئوکلاسیک سفیدمشکی

اما از لحاظ روکش معمولا مغزی های چوبی نمی تواند پاسخ مناسبی را ارائه دهد و کابینت های نئوکلاسیک چوبی را معمولا رنگ می کنند. اما اگر شما از مغزی ام دی اف استفاده کنید، این اختیار دارید که از روکش های متنوع در مدل های زیبا به راحتی استفاده کنید و حتی روکش مورد نظر را در صورت تمایل می توان رنگ آمیزی نمود. همین امر به مزیت استفاده از مغزی ام دی اف نسبت به چوب برای تولید کابینت نئوکلاسیک اشاره می کند.

کابینت نئوکلاسیک کرمی

نحوه تولید طبیعتا با این دو دسته بندی را شما باید با قیمت متفاوتی برآورد کنید. اگر از مغزی چوب با کیفیت استفاده شود قطعا عمر طولانی تری را شما برای کابینت خود می توانید البته با هزینه بالاتری در نظر بگیرید. اما کابینت های نئوکلاسیک با مغزی ام دی اف قیمت مقرون به صرفه تری دارند.

کابینت نئوکلاسیک جدید

مزایای کابینت نئوکلاسیک

چنانچه بخواهیم به مزایای استفاده از این مدل از کابینت ها اشاره ای داشته باشیم، تنوع فوق العاده بالا در مدل درب کابینت، خود از جمله مزایایی است که نمی‌توان آن را به هیچ وجه نادیده گرفت. هم چنین نوع طراحی مینیمال که در سبک کلاسیک مشاهده می شود می تواند زیبایی سبک مدرن را با ظرافتی هوشمندانه به سادگی به نمایش بگذارد. شما این اختیار را دارید تا به صورت سفارشی سازی رنگ کابینت و هم چنین متریال آن را مشخص کنید که البته، مجموعه هومتاز ضمن ارائه مشاوره ای کاملا تخصصی و همراه با بازدید از محل، می‌تواند فضای آشپزخانه شما را با یک سبک خاص از کابینت های نئوکلاسیک با زیبایی هر چه تمام تر به رخ بکشد. انواع کابینت نئوکلاسیک با رنگ خاص پوششی، چوبی و روکش طبیعی مزایا و ویژگی های خاص خود را به نمایش می گذارد که ضمن مشاوره با کارشناسان مجموعه می توانید به سفارش هرکدام هر چه سریع تر بپردازید و از خدمات اینترنتی به نحو احسن در کم ترین زمان ممکن استفاده کنید.

کابینت نئوکلاسیک

خرید حضوری انواع کابینت نئوکلاسیک

کابینت نئوکلاسیک با رنگ پوششی از بدنه با ورق ام دی اف خارجی و یا ایرانی با ضخامتی برابر با ۱۶ میل تولید می ‌شود که درب های آن کاملا ام دی اف خام هستند و شما پوششی از رنگ پلی اورتان را می‌ توانید برای این نوع کابینت در نظر بگیرید. اما کابینت های نئوکلاسیک چوبی نیز، بدنه ای از ورق ام دی اف خارجی و ایرانی که ضخامتی برابر با ۱۶ دارد، ارائه می دهند که بر خلاف رنگ پوششی درب کابینت، ترکیبی از چوب طبیعی و ام دی اف خام را با پوششی از رنگ پلی اورتان در برندهای گوناگون به نمایش می گذارد. کابینت با کیفیت نئوکلاسیک با روکش طبیعی ساختاری مشابه دو مدل قبلی دارد، اما درب آن علاوه بر استفاده از ام دی اف خام از روکش و لایه چوب کاملا طبیعی با رنگ پلی اورتان تهیه می شود که نوع برند بر روی قیمت محصول تاثیر واضحی می‌ گذارد. هرکدام از انواع گفته شده مزیت، ویژگی و قیمت خاصی را مشخص می کند که شما قبل از سفارش و خرید می توانید در مورد تمام موارد گفته شده از کارشناسان مجموعه راهنمایی های لازم را دریافت کنید و به سفارش محصول به صورت اینترنتی اقدام کنید.

کابینت نئوکلاسیک سفید

کابینت نئوکلاسیک سفید – مشکی – کرمی – قهوه ای

مجموعه هومتاز در این مقاله شما را با نوع طراحی، نحوه تولید، مزایا و انواع کابینت نئوکلاسیک به صورت کامل آشنا نمود؛ چرا که طراحی، ساخت و نصب انواع کابینت با دقت، ظرافت و زیبایی منحصر به فرد تخصص این مجموعه با سابقه است. شما می توانید بهترین کیفیت را با تحویل سریع و با استفاده از متریال های عالی ضمن پرداختی امن از این مجموعه به صورت شبانه روزی بخواهید. چنان چه مشتری باهوشی باشید، به هیچ عنوان فروش ویژه و فرصت استثنایی را در این فروشگاه اینترنتی از دست نمی دهید و هرچه سریع تر کابینت مورد نظر خود را سفارش و نسبت به خرید آن اقدام می کنید.

کابینت نئو کلاسیک مدرن